Албена

Головна // Албена

Ласкаво просимо до Албени

Албена – курорт на північному чорноморському узбережжі Болгарії. Він знаходиться в 32 км. від в міста Варна. Від  аеропорту Варна до Албени добиратися хвилин сорок.

Пляжі Албени  (довжина пляжної смуги 7 км., Ширина – до 150 м.) Відрізняється дуже дрібним світлим піском, тут чисте, безпечне море, з пологим входом, неглибоке на відстані приблизно 100 метрів від берега.

Албена – один з найбільш популярних курортів для відпочинку з маленькими дітьми. Це відмінна екологія (курорт має в своєму розпорядженні власну кліматичну станцію, в якій цілий рік ведуться спостереження за природою і екологічною обстановкою, до території курорту примикає унікальний природний заповідник «Балтата», в готелі «Фламінго» споруджені енергозберігаючі сонячні колектори), по-друге, це специфічний мікроклімат (ультрафіолетове випромінювання з корисною біологічною активністю, повітря з багатим вмістом йоду, брому, фтору), по-третє, безпека (Албена – курорт з закритій пішохідної територією), по-четверте, ця територія чиста, доглянута, багато зелені, галявин, клумб і газонів, також це повно розваг для дітей – дитячі майданчики, дитячі басейни, атракціони, та багато готелів працюють по системі all inclusive …

На курорті ресторани з гарним all inclusive – його пропонують у двох видах – звичайний і ultra. Крім прекрасного харчування в нього включені  різні розважальні та спортивні програми для дітей і дорослих. До речі, курорт має в своєму розпорядженні чудову базу для занять спортом (футбол, верхова їзда, теніс, хокей на траві, баскетбол, волейбол, і т. Д.), Що особливо приємно, враховуючи велику кількість кулінарних шедеврів.

Є театр-вар’єте, пропонується велика екскурсійна програма, в Албені влітку проводиться багато конкурсів і фестивалів. До того ж на курорті є чудовий медичний центр і два суперсучасних SPA комплекса, де можна підлікуватися і відпочити.

Фотогалерея

Карта

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікований.