Банско

Головна // Банско

Банско

Банско  – найновіший болгарський гірськолижний курорт Болгарії, який любителі лижного спорту відкрили для себе зовсім нещодавно. Знаходиться в південно-західній частині Болгарії, у острогів Пірінськіх гір, одного з найкрасивіших гірських масивів. Відстань від Софії до Банско 160 км. Банско є кліматичним гірським курортом, відрізняється коротким літом і довгою зимою.

З усіх зимових курортів, саме в Банско є новітній і сучасний лижний центр. У Банско є десятки болгарських ресторанчиків ( «механа»), бари, магазини. Для любителів зимового відпочинку гірськолижні тури в Банско починаються з середини грудня і тривають до середини квітня, чому сприяє стійкий сніговий покрив 2-метрової товщини. Курорт пропонує лижні траси для всіх категорій лижників, 6 трас загальною протяжністю 14 км знаходяться на висоті від 2500 м до 1100 м над рівнем моря.

Вони обслуговуються декількома підйомниками та фунікулерами, протяжністю понад 7000 м, і розраховані на 3 тис. пасажирів на годину. Список новітніх готелів, пансіонів і приватних апартаментів, які приймають туристів, досить значний. Тут можна підшукати варіант розміщення від самого недорогого до дуже високого рівня. Гірськолижний курорт Банско визнаний самим інвестованим і швидко розвиваючим гірськолижним курортом Східної Європи.

Ваше ім'я*

Телефон*

Повідомлення (не обов'язково)

  • НОВІТНІЙ І СУЧАСНИЙ ЛИЖНИЙ ЦЕНТР
  • 6 ТРАС ЗАГАЛЬНОЮ 14 КМ
  • СНІГОВИЙ ПОКРИВ 2-МЕТРОВОЇ ТОВЩИНИ
  • ЛИЖНІ ТРАСИ ДЛЯ ВСІХ КАТЕГОРІЙ ЛИЖНИКІВ

Карта

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікований.