Боровець

Головна // Боровець

Боровець

Боровець – найстаріший і найпрестижніший гірськолижний курорт Болгарії з відмінними лижними трасами різної складності, сучасними системами для виробництва снігу, добре організованою системою підйомників і інфраструктурою для відпочинку в горах. Зимній курорт Боровець для своїх відвідувачів пропонує 18 добре підготовлених гірськолижних трас, протяжністю понад 40 кілометрів, що розкинулися на висоті 2560-1350 м над рівнем моря. Вони оснащені підйомниками і фунікулерами загальною протяжністю 1550 м і розраховані більш ніж на 10000 пасажирів на годину.

Трас для бігових лиж – 18 км. Лижні трампліни для стрибків довжиною 75 м і 50 м. Тут є можливість зайнятися всіма зимовими видами спорту – лижі, сноуборд, ковзани і багато іншого. Боровець пропонує готелі, вілли і апартаменти різного рівня, а також численні бари, ресторани і клуби. З перших днів існування цього унікального курорту гірськолижні тури в Боровець користувалися стійкою популярністю. І зараз гірськолижний курорт Боровець – один з найбільш відвідуваних курортів в Європі.

Траси різного ступеня складності підходять для лижників всіх категорій – від початківців до майстрів. Лижна школа – одна з найкращих в Європі. Лижний сезон з листопада по травень зі стійким сніговим покривом. Для повноцінного гірськолижного відпочинку в Боровця розвинена сучасна готельна інфраструктура, інвестиції в яку з боку європейських держав склали сотні млн. євро за останні 3 роки.

Ваше ім'я*

Телефон*

Повідомлення (не обов'язково)

  • 18 ДОБРЕ ПІДГОТОВЛЕНИХ ГІРСЬКОЛИЖНИХ ТРАС
  • НАЙБІЛЬШ ВІДВІДУВАНИЙ КУРОРТ В ЄВРОПІ
  • ТРАС ДЛЯ БІГОВИХ ЛИЖ - 18 КМ
  • ЛИЖНА ШКОЛА ОДНА З НАЙКРАЩИХ В ЄВРОПІ

Карта

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікований.