Кам’янець – Хотин

Головна // Кам’янець – Хотин

«Фортеці Камянець-Подільського та Хотина»

08.00 – Виїзд з Чернівців автобусом.

11.00 – Оглядова пішохідна екскурсія по місту Кам’янець-Подільський. Кам’янець-Подільський — одне з прадавніх міст України. Завдяки унікальному поєднанню історико-архітектурної, містобудівної спадщини, ландшафту каньйону річки Смотріч, «Старе місто» оголошене державним історико-архітектурним заповідником.

Кількість пам’ятників архітектури XI—XIX століть налічує близько 200 будівель і споруд. Оборонні будівлі в Кам’янць-Подольськом вважаються прекрасним зразком кращих фортифікацій Східної Європи. Відвідування історичних місць та архітектурних ансамблів міста, розповіді про видатних діячів, храмові ансамблі: відвідування костелу.

13.00 – Обід

14.00 – Вільний час

14.30     Виїзд в Хотин. Місто в Україні, яке розташоване на правому березі Дністра. Відоме фортецею XIII — XVIII століття, що збереглася до наших днів. Завдяки вигідному стратегічному положенню Хотин відіграв значну роль в історії України, Молдови, Польщі, Туреччини та Російської імперії. Хотинська фортеця  є Державним історико-архітектурним заповідником. Одним з семи чудес України.

15:30 – Оглядова пішохідна екскурсія по території фортеці та вільний час для покупки сувенірів.

17.30 – Виїзд в Чернівці.

Р/S: Під час всієї подорожі на Вас очікують захоплюючі історії з нашим екскурсоводом.

У вартість включено: проїзд, екскурсії, вхідні квитки в фортеці, екскурсовод. Додатково за бажанням обід 50 грн з особи. На 10 осіб один безкоштовний.

При групі з іншою кількістю осіб вартість перераховується.

Ваше ім'я*

Телефон*

Повідомлення (не обов'язково)

  • КАМ’ЯНЕЦЬ – ПОДІЛЬСЬКА ФОРТЕЦЯ
  • КАФЕДРАЛЬНИЙ СОБОР ПЕТРА І ПАВЛА
  • ТРІНЕТАРСЬКІЙ КОСТЕЛ
  • ХОТИНСЬКА ФОРТЕЦЯ
  • МІСЬКА РАТУША ТА ВІРМЕНСЬКИЙ КОЛОДЯЗЬ
  • СКВЕР «ЛЕБЕДИНЕ ОЗЕРО»

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікований.