Коломия – Яремче

Головна // Коломия – Яремче

«Коломия – Яремче»

08.00 – Зустріч групи. Виїзд на екскурсію до Карпат … і перше що нас зустріне – це столиця писанкарства – Коломия, де ви побачите більше 12 000 розписаних писанок, а за бажанням зможете навіть взяти участь розписуванні писанки (за доп. плату). Життєдайна сила писанки, її неповторна краса, багатство орнаментальних композицій, а також звичаї та обряди, пов’язані з нею, лягли в основу побудови експозиції єдиного у світі Музею писанкового розпису, відомого також як «Музей писанки». 

11.00 – Переїзд до Яремче (стара назва – Яремча: до 2006р.) – гірський кліматичний курорт, найвідомійший туристичний центр Івано-Франківскької області, який знаходиться на висоті 550-585 м. над рівнем моря. До Яремчанської міської ради відносяться – смт. Ворохта, с. Микуличин, с.Татарів, с. Поляниця, с. Яблуниця, с. Вороненко з населенням 22 тис. осіб. Курорт Яремче розташований на території Карпатського національного природного парку. Оглядова екскурсія, (супровід екскурсовода);

14.00 – Відпочинок на природі (вільний час, пікнік);

15.00 – Екскурсія до печери Довбуша ;

17.00 – Повернення в м. Чернівці.

Р/S: Під час всієї подорожі на Вас очікують захоплюючі історії з нашим екскурсоводом.

У вартість включено: проїзд,оглядові екскурсії, екскурсія в печери Довбуша, супровід екскурсовода. У вартість не включено: вхідні квитки в «Музей писанки» для дорослих – 25 грн, для студентів – 15 грн, для учнів – 10 грн.За бажанням обід 50 грн з особи. На 10 осіб один безкоштовний.

При групі з іншою кількістю осіб вартість перераховується.

Ваше ім'я*

Телефон*

Повідомлення (не обов'язково)

  • ВОДОСПАД «ПРОБІЙ» ТА «ГУК»
  • КАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК
  • МУЗЕЙ «ПИСАНКИ»
  • СКЕЛІ ДОВБУША
  • МАНЯВСЬКИЙ СКИТ
  • НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЗЕЙ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА ГУЦУЛЬЩИНИ ТА ПОКУТТЯ

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікований.