Обзор

Головна // Обзор

Ласкаво просимо до Обзор

Курортне містечко Обзор знаходиться між Варною і Бургасом. Близько 70 км відокремлює від аеропортів обох міст (приблизна тривалість трансферу 1 год 20 хв ) Стародавні греки дали старовинним чорноморському поселенню ім’я Геліополіс – місто сонця. Римляни побудували тут храм Юпітера, залишки цього храму і римської кріпосної стіни все ще можна побачити в міському парку.

Широка пляжна смуга досягає 7 км в довжину. В Обзорі багато невеликих сімейних готелів, пропонується розміщення і в готелях високої категорії. Гарний варіант для сімейного відпочинку.

14 км на південь від Обзору розташований мис Еміне (їм закінчується ланцюг старопланінскіх гір, що розділяє Болгарію навпіл). Тут знаходиться морський маяк і залишки стародавньої болгарської фортеці Емона. За легендою, з села Емона був родом фракийский цар Рец, який брав участь у Троянській війні.Обзор – курорт, приємний в усіх відношеннях для сімейного відпочинку, тихого і спокійного, без шуму і надмірностей великих індустріальних курортів. Гарний клімат та сусідство гір в поєднанні з чудовим морем, зроблять відпочинок надзвичайно приємним.

Фотогалерея

Карта

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікований.