Пампорово

Головна // Пампорово

Пампорово

Пампорово – найпівденніший і теплий гірськолижний зимовий курорт в Європі і самий сонячний в Болгарії, розташований в серці Родопских гір, біля підніжжя вершини «Сніжанка» (1926м). Курорт розташований в 85 км від аеропорту Пловдив і в 260 км на південний схід від Софії . Близькість Пампорово до Егейського моря гарантує відносно м’яку зиму з яскравим сонцем і рясним снігом.      

Пологий рельєф гори,  робить лижні ділянки Пампорово особливо зручними для початківців-лижників. У той же час є важкі траси. Всі лижні траси підтримуються в дуже хорошому стані. Можливо катання і поза трасами. У Пампорово безліч нічних клубів і традиційних болгарських таверн. Вибір готелів – великий і на будь-який смак. Гірськолижні тури в Пампорово припадають на період з грудня до середини квітня, коли лежить стійкий сніговий покрив близько 150-200 см.

Для любителів лиж на курорті підготовлено 8 обладнаних і доглянутих за міжнародними стандартами гірськолижних трас загальною протяжністю більше 17,5 км.  Розташованих між відмітками 1926м і 1450м, на схилах піку вершини «Сніжанка». Обслуговуючі їх канатні дороги загальною протяжністю 10700 м розраховані більш ніж на 8500 пасажирів на годину.

Є лижні траси всіх категорій складності, маленьким відвідувачам (5-8 років) пропонується відвідати на весь день дитячий садок при лижній школі.

Ваше ім'я*

Телефон*

Повідомлення (не обов'язково)

  • 8 ГІРСЬКОЛИЖНИХ ТРАС
  • ВИБІР ГОТЕЛІВ НА БУДЬ-ЯКИЙ СМАК
  • КАНАТНІ ДОРОГИ 10700 М
  • ЛИЖНІ ТРАСИ ВСІХ КАТЕГОРІЙ СКЛАДНОСТІ

Карта

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікований.