Сонячний берег

Головна // Сонячний берег

Ласкаво просимо до Сонячного берега

Сонячний берег – мегакурорт Болгарії – розташований в 35 км від Бургаса (приблизна тривалість трансферу з Бургаського аеропорту – 30 хвилин).

На курорті понад сто готелів самої різної категорії – від скромних, але чудово розташованих до п’ятизіркових комплексів. Загалом, вибір за вами.

Крім готелів, Сонячний берег пропонує всі можливі послуги та розваги, якими багатий сучасний курорт. Тут є аквапарк, величезна кількість ресторанів, барів (від невинних караоке до фривольних striptease), кафе, дитячі майданчики, дискотеки, ігрові зали, казино, магазини, ринки і так далі.

На прекрасному широкому піщаному пляжі (до речі, завдяки дюнам дуже мальовничому) можна засмагати, тут же пропонується можливість зайнятися різними видами спорту, в морі можна сміливо купатися  вільно.

Зовсім поруч знаходиться місто-музей Несебр, так що до курортних розваг можна додати і серйозну культурно-історичну екскурсію (за бажанням з романтичним ухилом). Вечорами на центральному променаді Сонячного берега бадьоро прогулюються численні відпочиваючі. Дуже популярний курорт.

Фотогалерея

Карта

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікований.