«Різдвяний Будапешт та Відень»

Головна // «Різдвяний Будапешт та Відень»

«Різдвяний Будапешт та Відень»

14.12 Вечірній виїзд з Чернівців. Переїзд до Угорщини.

15.12 Прибуття в Будапешт. Оглядова екскурсія в улюбленому місці прогулянок угорської знаті – набережній Корзо і фешенебельній вулиці Ваци.. Тут Пешт ошатний, святковий навіть в будні! Це місто  витонченої культури, яка спокушає і зачаровує. “Король Дунаю” – саме так називають його! Адже це єдине місто, розташоване по обидва боки річки, береги якої прикрашені королівськими мостами і прекрасними будівлями … Це країна термальних джерел, паприки і вина! Тут збереглося чимало шедеврів, з якими варто познайомитися: стародавні пам’ятники Римської імперії сусідять з будівлями часів турецького ярма, романськими храмами з гордо – неприступними фортецями середньовіччя…

Після поселення в міському готелі поблизу визначних місць. Вільний час. За бажанням рекомендуємо відвідати «Вечірню прогулянку на кораблі по Дунаю» ( орієнтовна вартість 20 євро з особи).
16.12 Сніданок. Переїзд до Відня. Оглядова екскурсія.

Відень – одна з найчарівніших і найпривабливіших столиць Європи …  Це місто відомих палаців і широких імперських площ, місто художників і великих музикантів, місто ароматної кави в знаменитих Віденських кав’ярнях і  яблучного штруделя. Віденська опера, Хофбург – офіційна імператорська резиденція, Ринг, Ратуша, Парламент, собор святого Стефана … мистецтво і музика, цукерки і романтика … Ось такий Він – Відень!

Вільний час. Повернення в готель.

17.12 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до м. Мішкольц. На нас чекають неймовірні купальні. Особливість водолікувальної купальні полягає в тому, що вона розташована в природних, вимитих за тисячоліття термальними водами, печерах. До печерної купальні відноситься також відкрите термальне озеро, що живиться теплими джерелами. За висновком лікарів, повітря печери надає оздоровчий вплив при катаральних утрудненнях дихання, астмі.
Водолікувальна купальня захищена від вітру і приємний, врівноважений клімат є сприятливим для відпочинку.  Варітсть відвідування купальні 10 є з особи. Можливий обід на території купалень.

Вражені та задоволенні відпочинком, вирушаємо додому. По дорозі зупинка для шопінгу в одному із торгівельних центрів. Переїзд до Чернівців.

У вартість включено:

Проїзд комфортабельним автобусом, проживання в готелі м. Будапешт 2 ночі, сніданки на базі шведського столу, оглядові екскурсії по програмі, медичне страхування

У вартість не включено: Додаткові екскурсії за бажанням ( прогулянка на кораблі та інші),вхідні квитки у купелі, Харчування (обіди та  вечері), Особисті витрати, При необхідності відкриття візи.

Ваше ім'я*

Телефон*

Повідомлення (не обов'язково)

  • ПЛОЩА ГЕРОЇВ ТА БУДІВЛЯ ПАРЛАМЕНЕТУ
  • ПАЛАЦ ШЕНБРУНН ТА ПАЛАЦ БЕЛЬВЕДЕР
  • КАФЕДРАЛЬНИЙ СОБОР СВЯТОГО СТЕФАНА
  • КОРОЛІВСЬКИЙ ПАЛАЦ ТА РИБАЦЬКИЙ БАСТІОН
  • ДОНАУІНЗЕЛЬ – ДУНАЙСЬКИЙ ОСТРІВ
  • ІМПЕРАТОРСЬКИЙ ПАЛАЦ ХОФБУРГ

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікований.