Вльора, Албанія

Вльора – місто Вльора розташоване,  якраз на стику двох морів: Адріатичного та Іонічного. Ще пару цікавих фактів: Вльора знаходиться всього лише в 72 км від Італії (через протоку Отранто, самий найближчий пункт до Італії на Балканах) і в 123 км від Греції (острів Корфу).

Навпроти півострова Вльора розташовується єдиний острів в Албанії Сазани, який в усі часи був стратегічно важливим місцем, через особливості його географічного положення. Незважаючи на його видатне історичне значення протягом багатьох століть, особливу роль місто Вльора зіграло 28 листопада 1912р., Коли після 5 століть Османського ярма Албанія проголосила свою незалежність. Першою столицею Албанії якраз і стала Вльора.

У Вльорі та її околицях все ще є незаймані цивілізацією природні куточки. А саме місто пропонує відпочинок, як в місцях дикої природи, так і в упорядкованих центрах відпочинку і розваг. Пляжі Вльори найрізноманітніші в Албанії: піщані, галькові або кам’янисті, що дозволяють відчути неповторну чарівність Адріатичного та Іонічного морів і красу прекрасної Албанської Рів’єри, початком якої і є Вльора.

Якщо пляжний відпочинок Вам набридне, то вас чекає надзвичайно цікаве знайомство з історичними та культурними пам’ятками Вльори. Перші пам’ятники античності в місті датуються в VI столітті до н.е. В цей же час Вльора вперше згадується як важливий порт, який брав кораблі з Отранто і Бріндізі (зараз курсують щоденні пороми з італійського Бріндізі) і служив своєрідним перевалочним пунктом між двома іншими античними містами Бутринт і Aполлонією Іллірійською, які перебували на території сучасної Албанії.

Популярність Вльори серед туристів зростає з кожним роком і це пояснюється наявністю тут розвиненої інфраструктури – упорядковані пляжі, хороші дороги, великий вибір ресторанів і кафе, можливість вибору готелю з цінами на будь-який гаманець.

 

Ваше ім'я*

Телефон*

Повідомлення (не обов'язково)

Схожі тури по Албанії