Золоті Піски

Головна // Золоті Піски

Ласкаво просимо до Золотих Пісків

Море, небо, чисте повітря, прекрасний клімат. Курорт входить до складу території, що охороняється Національним парком «Золоті піски». Природно, з’явилося багато нових готелів, а старі «соціалістичні» реконструйовані і не мають нічого спільного з тим, що було, скажімо, років десять тому. Переважна більшість з них – гідні чотиризіркові готелі – не дуже дорогі, але комфортабельні. При цьому збережена інфраструктура (загальнокурортний пляж, мережа відкритих басейнів, доступних всім відпочиваючим, пішохідна зона вздовж пляжної смуги) і початковий план розвитку курорту – готелі шикуються тут не в один ряд уздовж берега, а йдуть углиб і піднімаються вгору – ближче до лісопаркової зони.

Величезна кількість всіляких вечірніх розваг – дискотеки, казино, клуби, боулінг, бари – в загальному, вночі Золоті піски щосили переливаються неонової рекламою. Гордість і краса курорту – аквапарк, відкритий в 2003 році (тоді він був єдиним на всю країну). кафе і ресторани на будь-яку кишеню і смак. найрізноманітніші можливості для любителів водних, підводних і пляжних видів спорту. І, нарешті, багато зроблено для того, щоб дітям на відпочинку не було нудно – є водні гірки, атракціони, електронні ігри, паровозики, поні, батути, всього не перелічити.

Золоті піски дуже вдало розташовані. Звідси рукою подати до Варни з її церквами, музеями, ринками і магазинами. До цікавого скельного монастиря Аладжа можна дійти пішки (йти хвилин сорок). Можна з’їздити в Балчик, на мис Каліакра, побачити «Кам’яний ліс», відвідати ферму мідій. Втім, чому б не поїхати і в Велико Тирново, і в Пловдив, адже Болгарія не така велика країна, до того ж з дуже красивою і яскравою природою, так що їздити на екскурсії – одне суцільне задоволення.

Фотогалерея

Карта

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікований.